16 лист. 2021

Міжнародний день толерантності

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу від війни до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.
10 лист. 2021

Круглий стіл "Психолого-педагогічна команда супроводу дитини з особливими освітніми проблемами"

10.11.2021 р. напередодні дня Толерантності в нашому закладі було проведено круглій стіл з питань інклюзивної освіти в якому взяли участь батьки дітей з особливими освітніми потребами та асистенти вчителів.
9 лист. 2021

Виховні західи до Дня української писемності

Відбулися виховні західи до Дня української писемності та мови. "Мова - моя квіточка" , "Спочатку було слово", "9 листопада -День української писемності"
9 лист. 2021

ХХІ радіодиктант національної єдності

Учні та вчителі нашого закладу пишуть ХХІ радіодиктант національної єдності
29 жовт. 2021

Свято осені

Вже традиційним стало проведення виставки дитячих робіт з овочів та фруктів. І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції
14 жовт. 2021

День захисників і захисниць України

День захисників і захисниць України - державне свято, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). З приводу цього в нашому закладі пройшли ряд цікавих заходів: 1. Посвята в козачат та берегинь для учнів перших класів. 2. Козацькі забави для учнів 2-11 класів 3. Єдиний урок для 1-11 класів "Захисники та захисниці Української держави". Щиро вітаємо тих, хто боронить нашу державу!!!!
30 вер. 2021

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня – всеукраїнський день бібліотек. Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Вітаємо всіх бібліотекарів з цим святом! Та дякуємо батьківській громаді за внесок в бібліотечний фонд закладу!!!
21 вер. 2021

Міжнародний День Миру!

Сьогодні весь світ відзначає День Миру, як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства. З нагоди святкування в НВК 4 пройшли тематичні заходи.
17 вер. 2021

День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

17 вересня 2021 року в Україні святкують День рятівника. Саме тому до нас завітав начальник зміни ОКЦ ГУДСНС України у Дніпропетровській області, підполковник служби цивільного захисту Берендяєв Руслан Вячеславович, який провів цикл лекцій для учнів 1-11 класів. Цього дня вся шкільна родина НВК 4 вітає працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спецформувань, а також усіх тих, хто зробив свій внесок у ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.
13 вер. 2021

Олімпійський тиждень-2021

Щоб навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 13 вересня по 17 вересня.