Заява про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

«НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 4

«СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ДИТЯЧИЙ САДОК)»

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

49035, м.Дніпро, вул. Олександра Красносельського,30 А, e-mail: NVK004@dnepredu.dp.ua

Вих.   № _____________

від «   ______»_____________ 2018 р.

Голові Дніпропетровської

обласної державної адміністрації

РЕЗНІЧЕНКУ В.М.

про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності

у сфері загальної середньої освіти

Прошу провести ліцензування та видати ліцензію на провадження освітньої діяльності  у сфері загальної середньої освіти (здобуття початкової  освіти, базової середньої освіти, повної загальної середньої освіти) з ліцензованим обсягом 416 осіб без проходження процедури ліцензування відповідно до підпункту 6 пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 05 вересня 2017 року № 2145 – VІІІ «Про освіту».

Здобувач ліцензії  комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 4 «середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради

Керівник  в.о. директора Швець Роман Сергійович

Ідентифікаційний код 26462656

Організаційно-правова форма комунальна організація (установа,заклад)

Форма власності комунальна

Орган управління  управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Місцезнаходження 49035, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Олександра Красносельського, будинок 30 а.

Місце провадження освітньої діяльності 49035, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Олександра Красносельського, будинок 30 а.
       Адреса електронної пошти NVK004@dnepredu.dp.ua

Поточний рахунок 35417047195804 ГУ – ДКСУ в Дніпропетровській області

З порядком проведення ліцензування та Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності закладів освіти ознайомлений і зобов’язуюся їх виконувати.

Відомості, зазначені в документах, поданих для проведення ліцензування, є достовірними.

Бажаний спосіб одержання документів особи особисто.

В.о. директора                                                Р.С.Швець