Шкільне відео

22 січня

День Соборності України!

10 грудня 2021 рік

До міжнародного дня прав людини

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

Кожен рік ми вшановуємо пам'ять жертв голодомору.

Сьогодні в нашому закладі пройшли тематичні години присвячені цій трагедії.

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться  Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сімях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято день вшанування преподобного Нестора-літописця послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова. Колись навіть дітей віддавали до школи саме у цей день, після служби у церкві, де молились та просили у Нестора-літописця аби благословив майбутніх учнів. Це й не дивно, адже преподобний здобув всесвітню славу взявши участь у літописанні Київської Русі і залишивши світу неоціненний скарб «Повість минулих літ».

2020 – 2021 н.р.