28 січ. 2022

Історична година до Дня пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які, намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році, потрапили в полон і були розстріляні більшовиками.
27 січ. 2022

Міжнародний день пам'яті жертв Холокоста

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
22 січ. 2022

День Соборності України

День Соборності України - Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року. Відзначається щорічно 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.
18 січ. 2022

Відкриття студії образотворчого мистецтва.

Сьогодні в НВК 4 було відкрито студію образотворчого мистецтва, де художнім керівником є Тетяна Охріменко - член національної Спілки художників України. Студія була створена на базі гуртка малюнку і живопису, який діє з 2018 року, вихованці якого є постійними переможцями Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. Дякуємо *Ковтуну Віктору Івановичу* - Народному художнику України, лауреату Національної премії України ім. Тараса Шевченка, члену Спілки художників України за підтримку та сприяння у створенні творчого простору для обдарованої молоді нашого закладу.
6 січ. 2022

Обережно, крига!

З першими морозними днями на водоймах з'являється крига. Проте найбільш небезпечна крига, яка утворилися нещодавно та при потеплінні, адже вона надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини. Тонкий лід, як правило, трапляється біля берегів, очерету та під снігом. Будьте обережні. У цих місцях можна провалитися. Тож, нагадуємо основні правила поведінки на водоймах взимку: ⬇️
31 груд. 2021

З Новим роком!

Нехай в Новому році дні проходять так само яскраво і весело, як новорічні! Неприємності тануть самі собою, як сніг на долоньках! Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще! З наступаючим!
25 груд. 2021

Привітання з Різдвом Христовим

З Різдвом Христовим, друзі милі! Нехай омріяне здійсниться, Щоб Новий рік зустріти в мирі, З любов’ю й радістю у серці. Щоб негаразди оминали, Натхненням повнилися мрії, Щоб в душах ваших не згасали Кохання, Віра та Надія.
23 груд. 2021

Створення ялинкових іграшок

Напередодні нового року, учні 4 Б класу за підтримки БО "За дітей" відчули себе благодійниками. Своїми руками діти створювали ялинкові іграшки, які прикрасять ялинку в комунальному шелтері "Мамине щастя".
23 груд. 2021

"НОВОРІЧНИЙ ЛІПСІНК БАТЛ"

Сьогодні в нашому закладі відбулася справжня битва фонограм "НОВОРІЧНИЙ ЛІПСІНК БАТЛ" Це було супер круто, всі присутні отримали максимум позитивних емоцій перед Новим роком
19 груд. 2021

З днем Святого Миколая!

З року в рік маленькі українці чекають подарунки від Святого Миколая, який традиційно залишає їх під подушками. Всі вірять в його чудеса і в те, що подарунки він приносить тільки слухняним. Але хто такий Святий Миколай? Найголовніше те, що на відміну від більшості святих, святий Миколай – це дійсно реальна історична особистість. Святий Миколай – чудотворець, благодійник, чарівник. У ніч на 19 грудня, в день його пам'яті, він розносить подарунки дітям, вітає із зимою, благословляє на добрі справи.