15 груд. 2021

Міжнародний день чаю

15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай – це напій, без якого неможливо уявити жодного дня: його п’ють на сніданок, обід, вечерю і в перервах між прийомами їжі. Існує понад 1500 видів чаю. Сорти зеленого і чорного чаю роблять з однієї рослини (Камелія китайська). В Китаї чорний чай називають червоним. Чайний кущ довговічний (більше 100 років живе і плодоносить).
14 груд. 2021

"Собори наших душ"

Сьогодні у КПНЗ "Палац творчості дітей та юнацтва" відбулася творча зустріч учасників та нагородження переможців відбіркового туру міського конкурсу юних літераторів "Собори наших душ" Вітаємо: Кармазіну Вікторію, 7-Б клас І місце, номінація "ПРОЗА" Симчіча Максима, 7-Б клас, І місце, номінація "Різнобічно обдаровані юні літератори" Приходько Діану, 9-А клас, І місце, номінація "ПОЕЗІЯ" Петрєєву Катерина, 9-А клас, І місце, номінація "ПОЕЗІЯ" Тенетка Ростислава, 9-А клас, І місце номінація "ЖУРНАЛІСТИКА"
14 груд. 2021

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку. Силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю. Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.
10 груд. 2021

Міжнародний день прав людини

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. Засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги. Загальна декларація стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини. Крім основних прав людини, Загальна декларація прав людини докладно перелічує політичні, громадянські права і свободи людини, а також права в економічній, соціальній і культурній сферах.
7 груд. 2021

Всесвітній день української хустки

Всесвітній день української хустки щороку відзначається 7 грудня. Це неофіційне свято, яке з'явилося в 2019 році, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
6 груд. 2021

День Збройних сил України

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність. Слава Україні! З Днем Збройних сил!
1 груд. 2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус
27 лист. 2021

Запали свічку пам'яті

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
27 лист. 2021

День пам’яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. В 2021 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 27 листопада.
19 лист. 2021

Безпека дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.