23 трав. 2022

День героїв!

Сьогодні ми відзначаємо День героїв, який вважається національним українським святом на честь борців за волю та незалежність нашої держави. Люди, що цілковито поклали своє життя на ваги свободи українського народу, існували в різні часи становлення нашої держави. Починаючи з часів Київської Русі, продовжуючи часами Гетьманської ери та процвітання Запорізької Січі, в недовгий період існування Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Ціла плеяда нових героїв з’явилася в останні роки, під час російської агресії на сході країни та зараз нажаль по всій нашій країні. Вони були, є і будуть завжди. Тому День героїв, що святкується щороку 23 травня, завжди буде важливим та актуальним для кожного українця. Адже тільки завдяки героїзму наших краян у всі часи та епохи, наша держава сьогодні знаходиться на мапі землі! Щиро дякуємо нашим героям, що нас захищають ціною власного життя!Все буде Україно!
19 трав. 2022

День вишиванки

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець. Дата завжди припадає на третій четвер травня. 2022 року це буде 19 травня. Одягнена вишиванка 19 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ. День вишиванки - подія, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню.
14 трав. 2022

День Європи в Україні

Щороку у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. У 2022 році цей День припадає на 14 травня. Багатьох українців, незалежно від віку, цікавить, якого числа день Європи в Україні 2022, адже свято обіцяє бути справді насиченим, активним та досить цікавим. Це подія поєднує в собі як цілком серйозні суспільно-політичні теми, проблеми, так і безліч розважальних веселих заходів, і буде цікавою та пізнавальною для людей різного віку – від учнів і до старшого покоління. Головна мета відзначення даної дати – пізнавальна – донести інформацію про особливості життя в інших країнах, про культурні здобутки, сучасний розвиток.
8 трав. 2022

День матері

У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. У цьому році свято припало на 8 травня. На сьогодні День матері відзначається у 85 країнах світу. Українці теж долучилися до святкування Дня матері, і сталося це у 1928 році, щоправда, не в Україні, а в Канаді. Ініціатором став Союз українок Канади. Наступного року свято відзначалося вже й у Львові. Ініціативу канадських жінок підтримала головна редакторка тижневика «Жіноча доля» Олена Кисілевська. 1929 року «Союз українок» зініціював впровадження цього свята на Тернопільщині. Організації «Просвіта», «Рідна школа», «Пласт», «Сокіл» організовували концерти, конференції, фестивалі по всій Східній Галичині. Відтоді День Матері відзначають дуже широко. День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
8 трав. 2022

День пам’яті та примирення

8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні дуже важливо згадати про роль українців у перемозі народів Європи над нацизмом, висловити подяку всім учасникам Другої світової війни, увічнити пам'ять про загиблих героїв, про жертви та злочини проти людства. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
26 квіт. 2022

День Чорнобильської трагедії.

Чорнобиль — це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації. Минуло 36 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія — техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
22 квіт. 2022

Всесвітній День Землі

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
15 квіт. 2022

Щорічний звіт директора

13 квіт. 2022

Будьмо здоровими, кмітливими та сильними РАЗОМ!

Даруємо всім гарний настрій! Будьмо здоровими, кмітливими та сильними РАЗОМ! Сьогодні повторюємо за тренером та вихованцем МКДЮСШ.
22 бер. 2022

Весняних канікул у школярів Дніпра не буде

Так як тривалість освітнього процесу має бути не менше 175 навчальних днів, а канікул - не менше 30 календарних днів, до структури 2021/2022 навчального року внесено зміни. З 28 лютого оголошено позапланові канікули, при цьому планові весняні канікули з 26.03.2022 по 03.04.2022 проводитись не будуть.