25 лют. 2022

Шановні учні та батьки!

З метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу в усіх закладах освіти ОГОЛОШЕНО КАНІКУЛИ НА ДВА ТИЖНІ!
21 лют. 2022

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 р. Головна мета цього дня – підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави.
20 лют. 2022

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
19 лют. 2022

День Державного Герба

19 лютого, в Україні відзначають День Державного Герба. Так, 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
16 лют. 2022

День ЄДНАННЯ 2022р.

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського 16 лютого 2022 року оголошується ДНЕМ ЄДНАННЯ. День єднання має консолідувати націю й засвідчити зміцнення стійкості українців перед викликами гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
15 лют. 2022

Свято Стрітення

У цей день зима зустрічається з весною. Період від Стрітення (зустрічі зими з весною) до Благовіщення вважався біологічною межею переходу однієї пори року в іншу. У деяких регіонах України це свято відоме ще за дохристиянськими назвами «зимобор» або «громовище».
15 лют. 2022

День вшановування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.
8 лют. 2022

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) - Разом для найкращого інтернету! Центр кращого Інтернету запрошує долучитися до спільного проведення цього дня в Україні у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі: ✅ Ресурси, ідей та натхнення знаходьте тут: https://betterinternetcentre.org/?page_id=30 ✅ Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн; ✅ Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги #SID2022 або #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету, #ДеньБезпечногоІнтернету2022
6 лют. 2022

Всесвітній день без мобільного телефону ЩО ЦЕ ЗА ДЕНЬ?

Щороку з 6 лютого світ починає відзначати День без мобільного телефону. Акція, що триває впродовж трьох днів, до 8 лютого, закликає людей проводити час без цього пристрою, щоб позбутися залежності від нього. Сучасний світ без смартфонів – ці слова звучать для нас доволі дивно. Всесвітній день без мобільного телефону закликає на певний час відмовитися від використання будь-яких гаджетів. А це означає спілкуватися з живими людьми, а не з аватарами; прокидатися під звуки будильника, а не під звук телефону тощо. Всесвітній день без мобільного телефону вперше відзначили 2001 лютого за ініціативою французького письменника Філа Марсо.
3 лют. 2022

Дистанційне навчання

У Дніпрі освітній процес у школах міста для 5-11 класів буде організовано за дистанційною формою навчання на період з 3 лютого по 9 лютого 2022 включно. Про це стало відомо із протоколу засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня При цьому учні 1-4 класи будуть навчатись у звичайному режимі. Усі уроки проходитимуть за звичайним шкільним розкладом. Розклад дзвінків зберігається відповідно до режиму роботи закладу. Синхронний режим взаємодії між учителями та учнями буде відбуватися на безкоштовній електронній освітній платформі ZOOM. Асинхронний зв`язок - за допомогою сервісу Google Classroom та через класні групи у мережі ВАЙБЕР та інші. Уроки на дистанційному навчанні проходять за чинним розкладом.