26 квіт. 2021

День пам'яті Чорнобильської трагедії

Урок пам'яті "Твій біль, Україно - Чорнобиль!, конкурс малюнків "Чорнобиль - довгий слід трагедії."
25 квіт. 2021

Щорічний звіт директора

25.05.2021 року о 17.30 відбудеться щорічний звіт директора закладу
22 квіт. 2021

Всесвітній день Землі

Сьогодні у дошкільному відділенні відбулися заняття на тему: "День Землі"
22 квіт. 2021

Всесвітній день Землі

Здобувачі освіти НВК № 4 та їх батьки провели екологічні акції "Посади та збережи дерево", "Парад квітів біля вашої оселі". Конкурс фото та відео робіт. Вітаємо всі переможці!
21 квіт. 2021

Новини дошкільного відділення

Вихованці дошкільного відділення закладу сьогодні були на екскурсії в їдальні, допомогали кухарям.
21 квіт. 2021

Вітаємо!

Вокальний гурток НВК № 4 - "Cool voices" під керівництвом Роздайбіди С.Г., який вперше прийняв участь в VI Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі "Перші кроки до зірок" в стилі "Harry Potter" та став лауреатом ІІІ премії "Естрадний вокал"!!! А також ученицю 11-А класу Кизь Христину, яка стала лауреатом ІІ премії "Естрадний вокал". Молодці!
20 квіт. 2021

Всеукраїнський День довкілля

Колектив НВК №4 долучився до комплексної міської програми "Дніпро квітучий" та Всеукраїнського Дня довкілля. В рамках цього були проведенні екологічні заходи з озеленення та прибирання території закладу.
19 квіт. 2021

Лікарня для книг

16.04.2021 року вихованці дошкільного відділення закладу відвідали шкільну бібліотеку та полікували книжки. Молодці!
16 квіт. 2021

Увага!

Сьогодні до закладу завітав член спілки художників Шанжао Китай та член журі конкурсу "Пасхальна палітра 2021", Жао. Який відмітив кращі роботи учнів образотворчої студії Тетяни Охріменко НВК № 4. Так тримати!
12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації та космонавтики

Сьогодні в дошкільному відділенні закладу відбулися заняття "Про космос діти знають та на ракетах літають", "Сонячна система".