27 січ. 2020

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Міжнаро́дний де́нь па́м'яті жертв Голокос́ту — пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Відзначається щорічно — 27 січня.
22 січ. 2020

День Соборності України

День собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.
25 лист. 2019

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. В навчальному закладі відбудуться виховні години " Кримінальна відповідальність за злочин".
19 лист. 2019

Тиждень пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій

19-24 листопада у загальноосвітніх навчальних закладах пройде тиждень пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій. У закладі відбудуться наступні заходи: - Презентація літератури "Тільки пам'ять не сивіє"; - Єдині уроки "Минуле стукає в наші серця"; - Акція "Запали свічку"
18 лист. 2019

Міжнародний день відмови від паління

Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day) — відзначається щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу. Встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році. В школі готується відеолекторій "Правда про тютюн".
16 лист. 2019

Міжнародний день толерантності

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. В навчальному закладі пройдуть наступні заходи: - Тестування на визначення рівня толерантності учнів; - Бесіди "Школа - майданчик толерантності"; - Тренінг "Родина. Моральні основи сім'ї".
9 лист. 2019

День української писемності та мови

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
1 лист. 2019

Акція "Допоможи воїну АТО"

Наша школа уже в котрий раз взяла активну участь у волонтерській діяльності. Протягом місяця місяця буде проведена волонтерська акція “Допоможи воїну АТО”, яка передбачає збір волонтерам солодощі, овочі, макарони, крупи, чай, кава, консерви, а найголовніше - дитячі малюнки та листи.
1 лист. 2019

Акція "Діти лідери - дітям"

Протягом місяця в НВК 4 відбуватиметься акція "Діти лідери - дітям", яка передбачає збір допомоги для дітей з дитячих будинків.
31 жовт. 2019

Конкурс "Лідер - Фест"

Участь у районному фестивалі талантів "Лідер - Фест"