23 лист. 2020

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика: учня 3-А класу - Педана Святослава ( І місце), учня 6-Б класу - Симчіча Максима (ІІІ місце), ученицю 9-А класу- Марковську Катерину (ІІІ місце), ученицю 11-А класу - Красюк Дар'ю ( І місце).
13 лист. 2020

Конкурс малюнків

Відбувся конкурс малюнків "Світ без насильства очима дітей" до відкриття акції "16 днів проти насилля". Акція була спрямована проти насилля у сім'ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.
6 лист. 2020

Вітаємо!!!

Вітаємо переможця творчого дитячого конкурсу "Хто він - ДМИТРО ЯВОРНИЦЬКИЙ?" за номінацією "Художня робота" - учня 6-Б класу Симчіча Максима!
3 лист. 2020

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців відбіркового туру міського конкурсу молодих авторів "Пряма мова": лауреата І ступеня - ученицю 9-А класу Чабанову Людмилу, лауреата ІІ ступеня - ученицю 10-А класу Винник Дар'ю, лауреата ІІІ ступеня- ученицю 8-А класу Петреєву Катерину.
27 жовт. 2020

Осінні канікули

Для учнів 2-А класу відбувся майстер-клас "Виготовлення чарівних кабаків до свята "Halloween"
23 жовт. 2020

Осінні канікули

Для учнів 1-4 класів відбувся майстер-клас з оттиску "Барви осені"
22 жовт. 2020

Заняття у дошкільному відділенні

В дошкільному відділенні закладу відбулися заняття з розвитку мовлення з використанням коректурних таблиць
22 жовт. 2020

Творча майстерня "Дивовижна осінь"

В закладі відбувся захід для учнів 1-4 класів Творча майстерня "Дивовижна осінь"
19 жовт. 2020

Озеленення 2020

Учні закладу висадили садженці дерев на шкільному подвір'ї, таким чином долучилися до комплексної програми з озеленення міста, яку ініціював міський голова Борис Філатов та декадника #Дніпро_квітучий.
13 жовт. 2020

Вітаємо!!! З Днем захисника України!

Заходи до Дня захисника України.