23 січ. 2019

Конкурс постерів "Україно моя"

Для учнів 5-10 класів буде проведено конкурс постерів до Дня Соборності України
21 січ. 2019

Виховні години "День Соборності України"
18 січ. 2019

Районний конкурс "Дніпро-Юнпрес"

Участь у районному турі конкурсу шкільних прес-центрів "Дніпро-Юнпрес"
29 груд. 2018

Новорічні розваги для учнів 1-4 класів

Запрошуємо малечу на новорічні розваги , які відбудуться 29.12 в кабінеті № 3.
28 груд. 2018

Читацька конференція «Тема Різдва у літературі та кінематографі»

Вчитель української мови та літератури Богата Є.А. запрошує учнів 5-8 класів на читацьку конференцію «Тема Різдва у літературі та кінематографі», яка відбудеться в кабінеті №13.
26 груд. 2018

Останній день зимових канікул

Запрошуємо всіх провести останній день зимових канікул в родинному колі НВК №4.
26 груд. 2018

Канікули розпочато!

- Майстер – клас «Виготовлення новорічних прикрас» - «Математичний ярмарок» - Захід – практикум «Як скласти ЗНО на «200балів» за Олександром Авраменко
19 груд. 2018

День Святого Миколая

День святого Миколая (також Свято святого Миколая, у народі — День Миколи, Зимовий Миколай) — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних. Ті церкви, які дотримуються юліанського календаря, відзначають свято 19 грудня за новим стилем (у 20–21 століттях), а ті, що дотримуються григоріанського і новоюліанського календаря — 6 грудня. За традицією, цієї ночі діти отримують подарунки під подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і лучників.
25 лист. 2018

16 Днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
21 лист. 2018

День Гі́дності та Свобо́ди

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).