31 жовт. 2019

Акція "Діти лідери - дітям"

Протягом місяця в закладі проводиться акція "Діти лідери - дітям", яка передбачає збір миючих засобів для дитячих будинків.
28 жовт. 2019

День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
11 жовт. 2019

Виховні години " Ми козацького роду"

До Дня захисника Вітчизни та Дня козацтва відбудуться виховні години " Ми козацького роду"
11 жовт. 2019

Свято "Лине слава козацька з далеких віків"

До Дня козацтва в школі відбудеться захід "Лине слава козацька з далеких віків" , на якому учнів 1-го класу приймуть у козачата.
10 жовт. 2019

Ярмарок "Дари осені"

До Дня святкування Покрови у закладі відбудеться ярмарок "Дари осені".
4 жовт. 2019

День працівника освіти

До Дня вчителя в НВК 4 відбулося феєричне конкурсне шоу "Танці з ВЧИТЕЛЯМИ". За задумом організаторів, конкурс повинен ще більше зблизити учнів зі своїми педагогами та, можливо, розкрити приховані таланти. На шкільному паркеті свої танцювальні здібності показали наші зіркові вчителі та учні старших класів. Підтримати конкурсантів прийшли педагогічний та творчі колективи закладу. Ми ще раз впевнились, що у нашій школі працюють справжні майстри та зірки.
2 жовт. 2019

Урок доброти

4 жовтня - Всесвітній день тварин, тож напередодні цього дня, наш заклад долучився до уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин - "Урок доброти".На уроці вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження. А дітлахи натомість познайомили свої однокласників зі своїми домашніми улюбленцями.
27 вер. 2019

Всесвітній День туризму

До Всесвітнього дня туризму в НВК 4 відбудеться екологічна акція "життя без сміття" !
22 вер. 2019

День партизанської слави

В НВК 4 до Дня партизанської слави пройдуть заходи, мета яких - висвітлення діяльність підпільно-партизанського руху в період Другої світової війни 1939-1945 років, ознайомити учнів із партизанською сторінкою нашої історії, виховувати у них повагу і шану до населення, яке брало участь у бойових операціях проти німецько-фашистських загарбників, та сформувати у підростаючого покоління почуття відповідальності, мужності, відваги, надзвичайної стійкості.
21 вер. 2019

Міжнародний день Миру

21 вересня – Міжнародний день миру. Мета: дати історичну довідку про Міжнародний День Миру; формувати активну життєву позицію, виховувати розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини.