20 вер. 2019

Конкурс емблем - саморобок "Голуб миру"

До Дня Миру учні виготовлять паперових голубів миру!
19 вер. 2019

Флешмоб "Я Україні МИР несу"

19 вересня до Дня Миру учні НВК 4 підготують яскравий флешмоб "Я Україні МИР несу!
14 вер. 2019

День міста

День міста ― завжди свято як для городян, так і для гостей міста. Міська адміністрація готує насичену програму, щоб порадувати дніпровців. Місто відзначить дату грандіозними концертами, шоу і змаганнями.
9 вер. 2019

Вибори міністрів учнівського самоврядування

9.09 на 8 уроці відбудуться вибори голови шкільного парламенту, а також міністрів центрів самоврядування.
9 вер. 2019

Олімпійський тиждень

З метою популяризації здорового способу життя серед підростаючого покоління та виявленні спортивних умінь і навичок учнів в умовах змагань з 9.09 по 13.09 в НВК 4 відбудеться Олімпійський тиждень.
3 вер. 2019

Перший єдиний урок 2019-2020

ТЕМИ УРОКУ: 1- 4 класи - "Добре тому жити, хто вміє дружити", "Я люблю свою країну", "Є на світі моя країна, найчарівніша перлина", "Скарби неньки України". 5- 9 класи- "Повага до європейських цінностей", "Україна починається з тебе", "Єдина Україна - наша рідна Батьківщина", "Я громадянин України - європейської країни"ю 10- 11 класи - "Ми нація єдина".
2 вер. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в НВК 4 з 2 по 6 вересня триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху є безпека учнів на дорозі. Завдання Тижня безпеки дорожнього руху – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.
2 вер. 2019

День Знань

В НВК 4 в День знань розгорнеться імпровізоване Місто Професій. Кожна команда класу отримає паспорт, карту представлених професій та матиме можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як - поліцейський, лікар, дизайнер, хореограф, військовий, журналіст тощо, діти приступлять до "роботи". Такий профорієнтаційний проект допоможе дітям у професійному самовизначенні. По завершенню «робочого дня» сумлінні «працівники» отримають заробітню плату - солодощі, а саме головне - це гарний досвід, який їм подарує "Місто професій".
1 вер. 2019

Визначні дати протягом місяця (Вересень)

6 вересня - 156 років від дня народження Дмитра Олександровича Граве; 15 вересня - День працівника лісу; 16-22 вересня - Тиждень "Темою дня"; 16 вересня - Міжнародний день захисту озонового шару; 21 вересня - День винахідника і раціоналізатора; 21 вересня - День Миру; 22 вересня - День без автомобілів; 23 вересня - День освітнього рівнодення; 26 вересня - Всесвітній день моря; 27 вересня - Міжнародний День туризму; 29 вересня - Всесвітній день серця; 29 вересня - 1 жовтня - Міжнародні дні спостереження за птахами; 30 вересня - 106 років від дня народження Льва Івановича Антропова; ІІ тиждень вересня - "ФЛЕКС" "Програма обміну майбутніх лідерів".
24 трав. 2019

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника - традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Цього року останній день навчання припадає на 24 травня. У нашому навчальному закладі готується концертна програма "Мега-шоу шкільного життя 2019".