22 вер. 2023

Міжнародний день астрономії

Міжнародний день астрономії (International Astronomy Day) відзначається двічі протягом року: осінній та весняний. Для осінньої дати визначають суботу між серединою вересня та серединою жовтня, щоб припадала на першу чверть Місяця або близько до неї.
21 вер. 2023

Всесвітній день подяки

Вперше це свято відзначили в 1965 році на Гавайях, коли на міжнародних зборах було вирішено виокремити один день у році для офіційного вираження подяки та поваги тим прекрасним речам, що існують в світі.
20 вер. 2023

Всесвітній день рису

Незамінний продукт для приготування плову, ризотто, супів, паельї, різних закусок, оцту, вина, десертів та ще безлічі страв і напоїв — це, звісно, рис.
19 вер. 2023

День народження смайла

День народження смайла (усмішки) святкують кожен рік 19 вересня. Піктограма складається з цифр, букв і розділових знаків. Все вкупі означає вираження емоцій.
18 вер. 2023

Міжнародний день рівної оплати праці

Міжнародний день боротьби за рівну оплату праці (International Equal Pay Day), що відзначається 18 вересня, уособлює багаторічні зусилля, спрямовані на досягнення рівної оплати за працю рівної цінності.
8 вер. 2023

Міжнародний день грамотності

Грамотність зазвичай сприймається нами як щось належне, тому важко уявити, що чимало людей в сучасному світі живуть без базових навичок читання й письма.
6 вер. 2023

День боротьби з прокрастинацією

Психологи вважають, що відкладання важливих справ до останньої хвилини є джерелом численних проблем — від низьких оцінок в школі до труднощів з кар’єрою та здоров’ям.
4 вер. 2023

Всесвітній день тхеквондо

4 вересня 1994 року у Франції на сесії міжнародної організації, що керує олімпійським рухом, тхеквондо було включене до переліку видів спорту, офіційно визнаних для Олімпійських ігор.
1 вер. 2023

День знань

В Україні перший вересневий день знаменує не тільки настання осені — мільйони школярів і студентів саме тоді повертаються до навчальних закладів, щоб вчитися вже в наступному класі чи на наступному курсі.
1 черв. 2023

Всесвітній день батьків

Всесвітній день батьків відзначається 1 червня. Традиція святкування була започаткована Генеральною асамблеєю ООН у 2012 році та приурочена до Міжнародного дня захисту дітей не випадково. Мета свята – підкреслити роль сім’ї у формуванні загальнолюдських цінностей. Лише за умови наявності обох батьків родина здатна забезпечити підростаючому поколінню гармонійний розвиток, побудований на любов та взаємоповазі.