Всесвітній день батьків

1 черв. 2023
Всесвітній день батьків відзначається 1 червня. Традиція святкування була започаткована Генеральною асамблеєю ООН у 2012 році та приурочена до Міжнародного дня захисту дітей не випадково. Мета свята – підкреслити роль сім’ї у формуванні загальнолюдських цінностей. Лише за умови наявності обох батьків родина здатна забезпечити підростаючому поколінню гармонійний розвиток, побудований на любов та взаємоповазі.

Цей день покликаний звернути увагу на надзвичайно важливу роль батьків, які, незалежно від їх раси, віри чи національності, є головними вихователями для своїх дітей. Також Всесвітній день батьків має нагадати про роль батька у вихованні дитини. Адже батькові не заважає суспільна думка більшу частину турбот про дитину залишати на матір.