27 вер. 2023

День вихователя в Україні

День вихователя в Україні відзначають 27 вересня, це професійне свято, яке відзначається на честь праці вихователів, як окремої ланки працівників освіти. Сьогодні нагода вшанувати та визнати їхній внесок у розвиток і виховання дітей та молоді.
26 вер. 2023

День альпаки

День альпаки (Alpaca Day) відзначається 26 вересня кожного року. Цей особливий день присвячений підвищенню обізнаності про необхідність збереження альпака, його унікальних особливостей та значного внеску в сільське господарство і навколишнє середовище.
25 вер. 2023

День коміксів

Кожного року 25 вересня прихильники жанру мальованих історій святкують День коміксів. Смішні малюнки, послідовність яких показує певну розповідь, набули популярності в усьому світі.
22 вер. 2023

Міжнародний день астрономії

Міжнародний день астрономії (International Astronomy Day) відзначається двічі протягом року: осінній та весняний. Для осінньої дати визначають суботу між серединою вересня та серединою жовтня, щоб припадала на першу чверть Місяця або близько до неї.
21 вер. 2023

Всесвітній день подяки

Вперше це свято відзначили в 1965 році на Гавайях, коли на міжнародних зборах було вирішено виокремити один день у році для офіційного вираження подяки та поваги тим прекрасним речам, що існують в світі.
20 вер. 2023

Всесвітній день рису

Незамінний продукт для приготування плову, ризотто, супів, паельї, різних закусок, оцту, вина, десертів та ще безлічі страв і напоїв — це, звісно, рис.
19 вер. 2023

День народження смайла

День народження смайла (усмішки) святкують кожен рік 19 вересня. Піктограма складається з цифр, букв і розділових знаків. Все вкупі означає вираження емоцій.
18 вер. 2023

Міжнародний день рівної оплати праці

Міжнародний день боротьби за рівну оплату праці (International Equal Pay Day), що відзначається 18 вересня, уособлює багаторічні зусилля, спрямовані на досягнення рівної оплати за працю рівної цінності.
8 вер. 2023

Міжнародний день грамотності

Грамотність зазвичай сприймається нами як щось належне, тому важко уявити, що чимало людей в сучасному світі живуть без базових навичок читання й письма.
6 вер. 2023

День боротьби з прокрастинацією

Психологи вважають, що відкладання важливих справ до останньої хвилини є джерелом численних проблем — від низьких оцінок в школі до труднощів з кар’єрою та здоров’ям.