16 лист. 2023

День працівників радіо, телебачення та зв’язку України

Для того, щоб підтримати ініціативу працівників радіо, телебачення та зв’язку в Україні було запроваджено їх професійне свято, яке відзначають щорічно 16 листопада
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.
9 лист. 2023

Всесвітній день свободи

Всесвітній день свободи (World Freedom Day) – це не просто пам’ять про минуле, це визнання того, що боротьба за свободу триває в усьому світі. Це свято засноване у США президентом Джорджем Бушем на честь падіння Берлінської стіни та кінця комуністичного правління в Центральній і Східній Європі.
8 лист. 2023

Міжнародний день радіології та День рентгенівських променів

Щорічно 8 листопада світ відзначає Міжнародний день радіології (International Day of Radiology).
7 лист. 2023

Всесвітній день відповідального туризму

7 листопада відзначають Всесвітній день відповідального туризму (World Responsible Tourism Day) – цей день є визнаним на міжнародному рівні та підтримується Всесвітньою туристичною організацією ООН (ЮНВТО). Це день святкування та просування ролі туристичної індустрії у збереженні та зміцненні культурної та екологічної цілісності в усьому світі.
6 лист. 2023

День саксофона

Дата святкування була обрана на честь дня народження Адольфа Сакса, котрий винайшов та сконструював саксофон на основі кларнету в 40-х роках 19 сторіччя.
3 лист. 2023

Міжнародний день біосферних заповідників

Починаючи з 2022 року, 3 листопада щорічно відзначатиметься як Міжнародний день біосферних заповідників (International Day of Biosphere Reserves).
2 лист. 2023

Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти (International Day Against Violence and Bullying in Education), відзначається в перший четвер листопада. Цей день присвячений підвищенню обізнаності про значну кількість дітей та підлітків у всьому світі, які стикаються з насильством та булінгом у школі, що негативно впливає на їхнє здоров’я, добробут та освіту.
1 лист. 2023

Всесвітній день екології

Всесвітній день екології (World Ecology Day) або Всесвітній день охорони навколишнього середовища, що відзначається 1 листопада, – це день, присвячений визнанню складних взаємовідносин людини з навколишнім середовищем.
31 жовт. 2023

Хелловін

Страхітлива музика, що лоскоче нерви, костюмовані вечірки, нечисть, що розгулює вулицями міста… День, коли є змога всьому потаємному вийти назовні.