КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ
" навчально-виховний комплекс № 4
"середня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад

(дитячий садок)"
ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ
РАДИ

Юридична адреса:    м. Дніпро,  Новокодацький район

вул.Олександра  Красносельського, 30-а,

тел.: 760-58-87.

Рік заснування:        Будівництво школи було завершено у серпні 1959 р.

Девіз закладу:
           "Максимум позитивних емоцій, цікаве навчання, солодкі миттєвості перемог - це творимо ми. А ми - школа майбутнього!"

Історична довідка:

Школа була заснована у 1959 році.

Першим директром школи (з 1959-1963 р.) був Сандріков Віктор Єлизарович. За часів його директорства школа стала кузнею трудових резервів.

З 1963 по 1970 рік директором працювала Плоха Олександра Олександрівна. В школі був введений перший у місті курс естетики, зявилася грандіозна картинна галерея і школа стала центром культури мікрорайону.

З 1972 по 1987 рік школу очолювала Смирнова Лілія Герасимівна. Під її керівництвом школа отримала звання “Зразкової”. Самим значним напрямком виховної роботи було військово-патріотичне.

В школі був організований перший в місті клас шестирічок.

1987-2002 рік школа працює під керівництвом Круглікової Таїсії Максимівни. Пріоритетним напрямком роботи стає екологічне виховання. Дитяча організація “Екологічна варта” стає призером міських і обласних конкурсів. Учениця школи Михайлова Катерина стає дипломантом Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів “Екологічних стежок”.

У 2002-2003 році директором працювала Кучеренко Катерина Іванівна. Всю роботу навчально-виховного процесу було спрямовано на програму “Освіта через здоровя”. В школі почав працювати профільний фізико-математичний клас.

З 2003 року  по вересень 2010 школу очолювала Братаніч Тетяна Григорівна, яка підхопила тенденції Кучеренко К. І. Школа поповнилась новим профільним класом (філологічним), були встановлені перші в Ленінському районі очисні споруди для води. Відновив роботу піонерський рух та почала працювати перша в місті “Суботня школа”.

З 1 вересня 2010 року школу очолює Берсан Олена Борисівна. Заклад вибирає технологічний напрямок. З 01.01.2012 року школа перепрофільована в Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 4" Дніпропетровської міської ради. В грудні 2012 року заклад пройшов державну атестаційну експертизу. За наслідками експертизи навчальний заклад визнано атестованим на достатньому рівні.

За 51 рік школою були виховані фахівці різних напрямків: сталевари, педагоги (25% нині працюючих вчителів – випускники школи), інженери-конструктори, банкіри, журналісти, серед випускників багато визначних людей. Так, випускниця Ставко Надія Володимирівна стала чемпіоном Олімпійських ігор з плавання в 1976 році; Сорока Людмила Павлівна стала Олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики в 1980 році.

Випускник Дмитро Царенко – заслужений артист Росії; Ковалевський Володимир Іванович – відомий поет і композитор рідного краю. Шеретов Дмитро – переможець параолімпійських ігор по дзюдо, чемпіон України по дзюдо в своїй віковій категорії,  двократний бронзовий призер Кубку Миру. У 2013 роцi випускниця 11 класу Скорик Любов отримала на ЗНО по 200 балiв з двох предметiв і стала студенткою Киуво-Могилянськоi академii/

Заклад працює в одну зміну, в ній навчається 310 учнів, що складає 11 класів. Та дошкільне відділення - 2 групи. Всього по НВК - 380 дітей.

Учнівське самоврядування в школі впроводжується через Раду лідерів. Щорічно проводиться учнівська конференція та дні самоврядування. Лідери самовдосконалюються шляхом відвідування “Школи лідерів” при районному Палаці дитячої творчості.

В школі організовано і працюють дитячі організації :“Лідер-Сіті". В 2017-2018 н.р. завдяки раді старшокласників ми отримали ІІ місце на районному конкурсі "Еко-творчість", ІІ місце у міському конкурсі "Дніпро-ЮНпрес", 2 місце у міському конкурсі "Прорив" та І місце у міському конкурсі "МАХІМА".

« Школа майбутнього першокласника» направлена на розвиток логічного мислення дітей дошкільного віку.

Наукові зв’язки:

Співробітництво з Національною Металургійною академією України (кафедра теоретичної механіки), Хіміко-технологічним університетом та Університетом економіки та права.

З 2014 по 2019 рік н. р. педагогічний колектив школи працює над темою:

«Креативна освіта як засіб творчого потенціалу зростання рівня творчості і компетентності учнів і вчителів».

style=text-align:justifynbsp;