КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

" навчально-виховний комплекс № 4

"середня загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад

(дитячий садок)"

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Юридична адреса:    м. Дніпро,  Новокодацький район,

вул.Олександра  Красносельського, 30-а,

тел.: 760-58-87.

Рік заснування:         Будівництво школи було завершено у серпні 1959 р.

Директор закладу:     Швець Роман Сергійович

Девіз закладу:
              “Людина, що не знає нічого, може навчитися; справа тільки в тому,
                                       щоб запалити в ній бажання учитися»

Кредо:     « В кожній дитині причаївся геній»

Пріоритетні напрямки роботи:

-          родинне виховання;

-          екологічне виховання.

Школа була заснована у 1959 році.

Першим директром школи (з 1959-1963 р.) був Сандріков Віктор Єлизарович. За часів його директорства школа стала кузнею трудових резервів.

З 1963 по 1970 рік директором працювала Плоха Олександра Олександрівна. В школі був введений перший у місті курс естетики, зявилася грандіозна картинна галерея і школа стала центром культури мікрорайону.

З 1972 по 1987 рік школу очолювала Смирнова Лілія Герасимівна. Під її керівництвом школа отримала звання “Зразкової”. Самим значним напрямком виховної роботи було військово-патріотичне.

В школі був організований перший в місті клас шестирічок.

1987-2002 рік школа працює під керівництвом Круглікової Таїсії Максимівни. Пріоритетним напрямком роботи стає екологічне виховання. Дитяча організація “Екологічна варта” стає призером міських і обласних конкурсів. Учениця школи Михайлова Катерина стає дипломантом Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів “Екологічних стежок”.

У 2002-2003 році директором працювала Кучеренко Катерина Іванівна. Всю роботу навчально-виховного процесу було спрямовано на програму “Освіта через здоровя”. В школі почав працювати профільний фізико-математичний клас.

З 2003 року  по вересень 2010 школу очолювала Братаніч Тетяна Григорівна, яка підхопила тенденції Кучеренко К. І. Школа поповнилась новим профільним класом (філологічним), були встановлені перші в Ленінському районі очисні споруди для води. Відновив роботу піонерський рух та почала працювати перша в місті “Суботня школа”.

З 1 вересня 2010 року школу очолює Берсан Олена Борисівна. Заклад вибирає технологічний напрямок. З 01.01.2012 року школа перепрофільована в Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 4" Дніпропетровської міської ради. В грудні 2012 року заклад пройшов державну атестаційну експертизу. За наслідками експертизи навчальний заклад визнано атестованим на достатньому рівні.

За 51 рік школою були виховані фахівці різних напрямків: сталевари, педагоги (25% нині працюючих вчителів – випускники школи), інженери-конструктори, банкіри, журналісти, серед випускників багато визначних людей. Так, випускниця Ставко Надія Володимирівна стала чемпіоном Олімпійських ігор з плавання в 1976 році; Сорока Людмила Павлівна стала Олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики в 1980 році.

Випускник Дмитро Царенко – заслужений артист Росії; Ковалевський Володимир Іванович – відомий поет і композитор рідного краю. Шеретов Дмитро – переможець параолімпійських ігор по дзюдо, чемпіон України по дзюдо в своїй віковій категорії,  двократний бронзовий призер Кубку Миру. У 2013 роцi випускниця 11 класу Скорик Любов отримала на ЗНО по 200 балiв з двох предметiв ы стала студенткою Киуво-Могилянськоi академii/

Заклад працює в одну зміну, в ній навчається 260 учень, що складає 10 класів. Та дошкільне відділення - 2 групи. Всього по НВК - 320 дитина.

Склад педколективу – 25 , із них:

“Відмінник освіти” – 4;

учитель-методист – 5;

старший учитель – 3;

спеціаліст вищої категорії – 11;

перша категорія – 2;

друга категорія – 3;

спеціаліст – 6.

Учні школи щорічно приймають участь в районних і міських олімпіадах, конкурсах, турнірах.

В цьому навчальному році 2 призових місця в районній олімпіаді з обслуговуючої праці та 1 призове місце у міській олімпіаді.

Симчіч Інна Аліківна , учитель музичного митецтва, в конкурсі“Учитель року ” посіла  І місце в районі та стала лауреатом міського конкурсу.

Щорічно вчителі школи приймають участь у конкурсах «Урок року» та «Кращий кабінет». Серед переможців слід відмітити:   кабінет обслуговуючої праці (вчитель Пільо О.А.) - лауреат районного конкурсу.

Учениця 9 класу Інюшина Аліна  посіла І місце в міському   конкурсі «Собори наших душ» в номінації "Проза". Члени туристсько- краєзнавчого гуртка постійно займають призові місця в спортивному орієнтуванні.   Щорічно учні приймають участь у Міжнародних конкурсах  та Всеукраїнських де мають високі і добрі результати.

Щорічно школа готує випускників-медалістів. Всі медалісти (по данним двох останніх років) вступають до ВУЗів і навчаються на бюджетній основі.

Учнівське самоврядування в школі впроводжується через Раду лідерів. Щорічно проводиться учнівська конференція та дні самоврядування. Лідери самовдосконалюються шляхом відвідування “Школи лідерів” при районному Палаці дитячої творчості.

В школі організовано і працюють дитячі організації :“Сонцеграй» ,“Екологічна варта” ;

« Школа майбутнього першокласника» направлена на розвиток логічного мислення дітей дошкільного віку.

Наукові зв’язки:

Співробітництво з Національною Металургійною академією України (кафедра теоретичної механіки), Хіміко-технологічним університетом та Університетом економіки та права.

З 2014 по 2019 рік н. р. педагогічний колектив школи працює над проблемою:

«Креативна освіта як засіб творчого потенціалу зростання рівня творчості і компетентності учнів і вчителів».

style=text-align:justifynbsp;