13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.
9 лист. 2023

Всесвітній день свободи

Всесвітній день свободи (World Freedom Day) – це не просто пам’ять про минуле, це визнання того, що боротьба за свободу триває в усьому світі. Це свято засноване у США президентом Джорджем Бушем на честь падіння Берлінської стіни та кінця комуністичного правління в Центральній і Східній Європі.
8 лист. 2023

Міжнародний день радіології та День рентгенівських променів

Щорічно 8 листопада світ відзначає Міжнародний день радіології (International Day of Radiology).
7 лист. 2023

Всесвітній день відповідального туризму

7 листопада відзначають Всесвітній день відповідального туризму (World Responsible Tourism Day) – цей день є визнаним на міжнародному рівні та підтримується Всесвітньою туристичною організацією ООН (ЮНВТО). Це день святкування та просування ролі туристичної індустрії у збереженні та зміцненні культурної та екологічної цілісності в усьому світі.
6 лист. 2023

День саксофона

Дата святкування була обрана на честь дня народження Адольфа Сакса, котрий винайшов та сконструював саксофон на основі кларнету в 40-х роках 19 сторіччя.
3 лист. 2023

Міжнародний день біосферних заповідників

Починаючи з 2022 року, 3 листопада щорічно відзначатиметься як Міжнародний день біосферних заповідників (International Day of Biosphere Reserves).
2 лист. 2023

Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти

Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти (International Day Against Violence and Bullying in Education), відзначається в перший четвер листопада. Цей день присвячений підвищенню обізнаності про значну кількість дітей та підлітків у всьому світі, які стикаються з насильством та булінгом у школі, що негативно впливає на їхнє здоров’я, добробут та освіту.
1 лист. 2023

Всесвітній день екології

Всесвітній день екології (World Ecology Day) або Всесвітній день охорони навколишнього середовища, що відзначається 1 листопада, – це день, присвячений визнанню складних взаємовідносин людини з навколишнім середовищем.
31 жовт. 2023

Хелловін

Страхітлива музика, що лоскоче нерви, костюмовані вечірки, нечисть, що розгулює вулицями міста… День, коли є змога всьому потаємному вийти назовні.
30 жовт. 2023

День поінформованості про цукрову залежність

Цей день покликаний пролити світло на потенційний негативний вплив надмірного споживання цукру на фізичне та психічне здоров’я людини.