6 бер. 2024

День без домашніх завдань

День без домашніх завдань (No Homework Day) – це перепочинок для учнів і батьків, що пропонується зробити саме 6 березня.
5 бер. 2024

Всесвітній день енергоефективності

Мета його проведення – проінформувати населення про важливість заощадження енергії та навчити домогосподарства та комерційних споживачів раціональніше використовувати енергоносії.
4 бер. 2024

Всесвітній день інженерії

Всесвітній день інженерії або Всесвітній день інженерії в інтересах сталого розвитку (World Engineering Day for Sustainable Development) – досить молоде свято, яке відзначається щороку 4 березня. Його мета – привернути увагу громадськості до важливості інженерії та професії інженера у програмі стійкого розвитку, запровадженій ЮНЕСКО.
1 бер. 2024

Всесвітній день імунітету

Щорічно 1 березня планета відзначає Всесвітній день імунітету. Подію започаткувала Всесвітня організація охорони здоров’я у 2002 році.
29 лют. 2024

День цифрового навчання

День цифрового навчання (Digital Learning Day) відзначається щороку в останній четвер кожного лютого. Цифрова революція забезпечила людям безпрецедентний доступ до можливостей проводити навчання та наукові дослідження, використовуючи цифрові пристрої.
28 лют. 2024

Всесвітній день кравців

Всесвітній день кравця, що відзначається 28 лютого, приурочений до дня народження видатного творця швейної машинки – Вільяма Хоу.
27 лют. 2024

Міжнародний день оптиміста

А ви знаєте, що місяць лютий подвійно оптимістичний, бо має два дні оптиміста – в перший четвер лютого та 27 лютого. Як так сталося, зараз вже ніхто точно сказати не може.
26 лют. 2024

День термоса

День термоса (Thermos Bottle Day), який відзначається щорічно 26 лютого, – це день, коли ми відзначаємо видатну інновацію термопляшки – продукту, який став незамінним у нашому повсякденному житті для збереження напоїв гарячими або холодними.
9 лют. 2024

День піци

Міжнародний день піци відзначається кожного року 9 лютого. Щорічно в цей день поціновувачі відзначають свято італійської страви. З цієї нагоди для учнів 4-х класів був організований майстер-клас з виготовлення піци
6 лют. 2024