3 лют. 2022
У Дніпрі освітній процес у школах міста для 5-11 класів буде організовано за дистанційною формою навчання на період з 3 лютого по 9 лютого 2022 включно. Про це стало відомо із протоколу засідання спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня При цьому учні 1-4 класи будуть навчатись у звичайному режимі. Усі уроки проходитимуть за звичайним шкільним розкладом. Розклад дзвінків зберігається відповідно до режиму роботи закладу. Синхронний режим взаємодії між учителями та учнями буде відбуватися на безкоштовній електронній освітній платформі ZOOM. Асинхронний зв`язок - за допомогою сервісу Google Classroom та через класні групи у мережі ВАЙБЕР та інші. Уроки на дистанційному навчанні проходять за чинним розкладом.