Всесвітній день без мобільного телефону ЩО ЦЕ ЗА ДЕНЬ?

6 лют. 2022
Щороку з 6 лютого світ починає відзначати День без мобільного телефону. Акція, що триває впродовж трьох днів, до 8 лютого, закликає людей проводити час без цього пристрою, щоб позбутися залежності від нього. Сучасний світ без смартфонів – ці слова звучать для нас доволі дивно. Всесвітній день без мобільного телефону закликає на певний час відмовитися від використання будь-яких гаджетів. А це означає спілкуватися з живими людьми, а не з аватарами; прокидатися під звуки будильника, а не під звук телефону тощо. Всесвітній день без мобільного телефону вперше відзначили 2001 лютого за ініціативою французького письменника Філа Марсо.

ЯК ВІДЗНАЧАТИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ?

З 6-го по 8-го лютого намагайтеся відмовитися від користування мобільним телефоном. Виходьте на вулицю: в магазин, на прогулянку без гаджета. Озирніться навколо і ви побачите, скільки дивовижних та цікавих речей вас оточує.

Відмовтеся в цей день від спілкування з друзями через месенджери (Viber, WatsApp, Telegram). Натомість запросіть їх відвідати кав’ярню, ресторан чи якусь цікаву подію. Після насиченого дня з друзями та знайомими ви зрозумієте, що вам не вже й хочеться сидіти годинами у фейсбуці чи інстаграмі.

Якщо у вас є діти, придумайте активні заняття в колі сім’ї, щоб дітям не було часу та бажання брати в руки мобільні телефони.