5 лют. 2023

Всесвітній день Нутелли

Щорічно, з 2007 року, 5 лютого відзначається Всесвітній день Нутелли. Бренд «Nutella», відомий у всьому світі і надпопулярний в першу чергу серед дітей, забезпечив собі почесне місце в списку всесвітніх свят практично відразу.
4 лют. 2023

Всесвітній день боротьби проти раку

Відзначається щорічно 4 лютого. Проголошений «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями»
3 лют. 2023

Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою

Кожного року 3 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою. Свято започатковано з метою виховання культури спілкування у дітей та задля зменшення використання лихослів’я у дорослих, бо, як відомо, дорослі є прикладом для молодшого покоління
1 лют. 2023

День жувальної гумки

Вважається, що стародавні греки знаходили полегшення від стресу, жуючи жуйку, зроблену зі смоли. Щорічно по всьому світу жується 100 000 тонн жувальної гумки.
31 січ. 2023

Всесвітній день ювеліра

Серед безлічі професійних свят з недавніх пір з’явився і День, коли кожна людина, причетна до практичного втілення ювелірного мистецтва в наше життя, може розслабитися і сміливо заявити - сьогодні моє свято!
29 січ. 2023

День пам'яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
27 січ. 2023

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно — 27 січня.
26 січ. 2023

Міжнародний день митника

Україна приєдналася до Всесвітньої митної організації у 1992 році.
25 січ. 2023

День навпаки

Особливо популярний серед дітей, що насолоджуються тим абсурдом, коли ви говорите задом наперед. Ці січневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.
24 січ. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСВІТИ

«Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть вибратися зі злиднів, та шлях до перспективного майбутнього», – наголосили в ООН.