День партизанської слави

22 вер. 2019
В НВК 4 до Дня партизанської слави пройдуть заходи, мета яких - висвітлення діяльність підпільно-партизанського руху в період Другої світової війни 1939-1945 років, ознайомити учнів із партизанською сторінкою нашої історії, виховувати у них повагу і шану до населення, яке брало участь у бойових операціях проти німецько-фашистських загарбників, та сформувати у підростаючого покоління почуття відповідальності, мужності, відваги, надзвичайної стійкості.

28.09 - "Літературно - патріотична година "Війні немає забуття, згадаймо подвиг партизанів"