День Знань

2 вер. 2019
В НВК 4 в День знань розгорнеться імпровізоване Місто Професій. Кожна команда класу отримає паспорт, карту представлених професій та матиме можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як - поліцейський, лікар, дизайнер, хореограф, військовий, журналіст тощо, діти приступлять до "роботи". Такий профорієнтаційний проект допоможе дітям у професійному самовизначенні. По завершенню «робочого дня» сумлінні «працівники» отримають заробітню плату - солодощі, а саме головне - це гарний досвід, який їм подарує "Місто професій".

Такий профорієнтаційний проект допоможе дітям у професійному самовизначенні.