Готуючись до 300-ліття Григорія Сковороди

5 жовт. 2017
5 жовтня були започатковані Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».

5 жовтня у нашій школі відбулися Сковородинські навчання «Пізнай себе».

Метою заходу було поглибити інтерес до феноменальної спадщини українського філософа-мудреця, популяризувати творчість Григорія Савовича.

• Було проведено майстер-клас за Сковородинським світоглядно-педагогічним принципом "Пізнай себе" через діалогічний взаємозв'язок учнів 9 класу та вчителів-філологів.
  • Школярі читали вірші із збірки "Сад божественних пісень", інсценізували байки "Бджола і Шершень", "Вовк і Собака".
  • Вокальний колектив "Дзвіночки" виконав пісню "Всякому місту - звичай і права".
  • У шкільній бібліотеці відбулася презентація книги Володимира  Стадниченка «Учитель життя. Сковорода як гасло часу».

Учні середніх класів переглянули документальний фільм  "Таємничий Сковорода"