Гуртки,секції

     

 

 

                             

                                                                                                                               

Графік роботи гуртків

2017-2018 н.р.

Назва гуртка

 

Час роботи

Керівник

 

 

Туризму і орієнтування

(шкільний 0.25 ст.)

 

Понеділок: 15.00 – 16.00

 

Середа:  15.00 – 16.00

 

П’ятниця: 15.00 – 16.00

 

Неділя: 09.00 – 10.30

 

Шабатін

Михало

Анатолійович

 

Футбол

(шкільний 0.25 ст.)

 

Понеділок: 15.10 – 16.00

 

Середа: 15.10 – 16.00

 

П’ятниця: 15.10 – 16.00

 

Субота :10.30 – 12.30

 

Нікітенков

Юрій

Олександрович

 

Сучасного танцю

«Денс-нова»

Угода про співпрацю

 

Понеділок: 16.00 – 20.00

 

Середа: 16.00 – 20.00

 

П’ятниця: 16.00 – 18.00

 

 

Колота

Юлія

Юріївна

 

Таеквон –до

Угода про співпрацю

 

Вівторок: 15.30 – 17.00

 

Четвер:  15.30 – 17.00

 

Субота:  13.00 – 14.30

 

 

Смирнов

Руслан

Вікторович

Кік-боксинг

Угода про співпрацю

Вівторок: 18.00 – 19.00

 

Четвер: 18.00 -19.00

 

Субота: 09.00 -10.00

 

Корольов

Роман

Вячеславович

                                                                                                       

                                                                                                                                                    

Графік роботи гуртків

за програмою підвищення рівня володіння українською та іноземними мовами

 і сучасними інформаційними технологіями

2017-2018 н.р.

 

Назва гуртка

Клас

Час роботи

Керівник

Українська мова

 

7

 

Четвер  14.30 - 15.15

Симчіч І.А.

5

 

Понеділок 14.30 – 15.15

8

 

Середа  14.30 – 15.15

Четвер   16.00 – 16.45

6

 

Четвер 14.15 – 15.45

Богата Є.А.

9

 

Понеділок 15.00 – 15.45

Англійська мова

6

 

Понеділок   14.15 – 15.00

Братаніч Т.Г.

5

 

Вівторок 14.15 – 15.00

5

 

П’ятниця 14.15 – 15.00

7

 

Понеділок  14.15 -15.00

Рижова В.Ю.

8

 

Вівторок  15.15 – 16.00

8

 

Вівторок 16.00 – 16.45

9

 

Понеділок  15.15 – 16.00

Інформатика

5

 

Четвер 14.15 – 15.00

Голуб О.А.

6

 

Середа 15.45 – 16.30

Малтиз Т.М.

7

 

Середа 16.30 – 17.15

8

 

Понеділок 15.45 – 16.30

8

 

Понеділок 16.30 – 17.15

9

 

Четвер 16.30 – 17.15