Пришкільний дитячий табір

Пришкільний дитячий табір відпочинку "Країна дивовижних мрій"

Режим роботи

пристосованого дитячого табору відпочинку з денним перебуванням

«Країна дивовижних мрій»

8.00  - збір дітей

8.15 – ранкова зарядка

8.30 – ранкова лінійка у загонах

9.00 – сніданок

10.00-  спортивні заходи

11.00 –  табірні заходи

12.30 – обід

13.00 – 15.00 – час відпочинку

15.30 – полуденник

16.00 – проведення заходів

16.45  - 17.00- підведення підсумків

Виховні напрямки,

за якими працює пристосований дитячий  табір відпочинку «Країна дивовижних мрій»

Принципи виховання у таборі:

·          добровільна участь дітей у різних справах, вільний вибір занять, справ для душі;

·          створення доброго емоційного настрою, почуття гри та романтики;

·          індивідуальний підхід до дітей, які потребують особливої педагогічної уваги;

·          стимулювання творчого розвитку особистості через впровадження активних форм роботи.

Напрямки роботи:

Формування екологічної культури, бережливого ставлення до природи;

Розвиток спортивно-оздоровчої діяльності;

Розвиток пізнавальних інтересів, акторських здібностей;

Розвиток інтелектуального потенціалу дитини;

Розвиток читацьких смаків, гуманістичних якостей;

Формування працелюбної особистості;

Організована така роботи з дітьми, яка б сприяла справжньому відпочинку кожної дитини, задоволенню її потреб у різних сферах життя через використання традиційних та інноваційних форм роботи.

Планується провести наступні заходи:

1. Оформлення плакатів з громадянського, морального виховання та профілактики шкідливих звичок.
  2. Ознайомлення дітей з правилами поведінки в таборі.
  3. Інструктажі з правил поведінки учнів у громадських місцях.
  4. Проведення виховних бесід: „Права дітей”, „Що треба знати про Закон України щодо неповнолітніх”, «Наші свята» та інші.
  5. Загальнотабірні свята та ігри , «Країна дивовижних мрій зустрічає друзів»,«Солодке дерево», «Веселий ярмарок», «Свято Івана Купала», «Модний день».
  6. Організована зустріч із українським письменником Ковалевським С. М.  який проведе бесіду  з дітьми за темою: «Вплив літератури на формування особистості».
  1. Перегляд лялькової вистави «Пригоди у чарівній країні»
  2. Запланована зустріч із лікарем-стоматологом.

У таборі відпочиватимуть діти пільгових категорій.

Ведення гуртків за інтересами сприяє розвитку індивідуальних здібностей учнів, самореалізації особистості. Організовано клуб «Читайлик», гурток «Шашки», гурток «Юні декламатори», відвідування СЮТ.

Формуванню здорового способу життя сприяє ранкова зарядка, яку проводять на вулиці, вдень-спортивно–розвиваючі ігри.   Прибудинкова територія табору упорядкована, чиста, озеленена. Є спортивний майданчик.

Екологічному вихованню в таборі приділено достатньо увагиПроводитимуться конкурси малюнків “ Мрії дитинства ”,бесіди про необхідність збереження природи. Свята «День Робінзонів»та «Івана Купала» заплановані провести у Войцеховому урочищі.

Виховна робота у таборі спрямована на те, щоб діти гарно відпочили влітку.