28 лют. 2024

Всесвітній день кравців

Всесвітній день кравця, що відзначається 28 лютого, приурочений до дня народження видатного творця швейної машинки – Вільяма Хоу.
27 лют. 2024

Міжнародний день оптиміста

А ви знаєте, що місяць лютий подвійно оптимістичний, бо має два дні оптиміста – в перший четвер лютого та 27 лютого. Як так сталося, зараз вже ніхто точно сказати не може.
26 лют. 2024

День термоса

День термоса (Thermos Bottle Day), який відзначається щорічно 26 лютого, – це день, коли ми відзначаємо видатну інновацію термопляшки – продукту, який став незамінним у нашому повсякденному житті для збереження напоїв гарячими або холодними.
9 лют. 2024

День піци

Міжнародний день піци відзначається кожного року 9 лютого. Щорічно в цей день поціновувачі відзначають свято італійської страви. З цієї нагоди для учнів 4-х класів був організований майстер-клас з виготовлення піци
6 лют. 2024

День безпечного Інтернету

Щорічно світ відзначає День безпечного інтернету (Safer Internet Day). Дата проведення події змінюється щорічно та визначається організатором на сайті події: https://www.saferinternetday.org/
5 лют. 2024

День ерудита

День ерудита, що припадає на 5 лютого, відзначається у всьому світі. Цей день присвячений інтелектуально обдарованим людям, що мають великий багаж знань та вміло користуються ним.
1 лют. 2024

День оптиміста

Щороку організації оптимістів у всьому світі проводять добровільні акції, під час яких надихають молодих людей ентузіазмом, навчають їх новим навичкам, допомагають розкритися талантам.
31 січ. 2024

Всесвітній день ювеліра

Професія є однією з найдавніших в історії, і вимагає від своїх представників одночасно досконалого художнього смаку і математичного складу розуму.
30 січ. 2024

День спеціаліста військово-соціального управління Збройних сил України

Вже десять років поспіль в Україні відзначається професійне свято під назвою День спеціаліста військово-соціального управління Збройних сил України. Дата святкування випадає на 30 січня та є офіційною, проте не є вихідним днем та святкується працівниками ЗСУ на робочих місцях.
25 січ. 2024

День протилежностей

День навпаки або День протилежностей (Opposite Day) — це гра, яку святкують переважно діти, де висловлювання та дії мають бути зрозумілі навпаки.